Managed hosting door True

Nieuwe Europa-topman voor Palo Alto Networks

 

Manager zakenman

Palo Alto Networks heeft een nieuwe ceo aangewezen voor de regio’s EMEA en Latijns-Amerika. Helmut Reisinger was voorheen ceo van Orange Business Services.

Voordat hij in 2007 bij Orange Business Services in dienst trad, bekleedde Reisinger leidinggevende functies in heel Europa bij Avaya, NextiraOne Duitsland en Alcatel Oostenrijk. Hij heeft een doctoraat van de Vienna University for Economics and Business en spreekt Engels, Frans, Duits en Spaans. 

Reisinger zal bij Palo Alto Networks nauw samenwerken met president BJ Jenkins om de wereldwijde groeistrategie van het bedrijf te versnellen, en zal toetreden tot het managementteam van ceo en voorzitter Nikesh Arora. BJ Jenkins is sinds augustus vorig jaar aan de slag bij Palo Alto Networks; hij was voordien ceo van Barracuda Networks. 

Dit artikel is afkomstig van Channelweb.nl (https://www.channelweb.nl/artikel/7298674). © Jaarbeurs IT Media.

?


Lees ook


 
Nieuwsbrief

Wil je dagelijks op de hoogte gehouden worden van het laatste resellernieuws, trends en ontwikkelingen? Abonneer je dan op onze gratis nieuwsbrief.

Vul een geldig e-mailadres in

Stuur door

Stuur dit artikel door

Je naam ontbreekt
Je e-mailadres ontbreekt
De naam van de ontvanger ontbreekt
Het e-mailadres van de ontvanger ontbreekt

×
×


Wilt u dagelijks op de hoogte worden gehouden van het laatste ict-nieuws, achtergronden en opinie?
Abonneer uzelf op onze gratis nieuwsbrief.