Managed hosting door True

Autodesk neemt IoT-bedrijf SeeControl over

 

Ontwerpsoftwaremaker Autodesk maakt de overname bekend van SeeControl, ontwikkelaar van internet of things (IoT)-cloudsoftware voor bedrijven. Fabrikanten en systemintegrators kunnen de software toepassen om hun producten op internet aan te sluiten, te analyseren en op afstand te beheren. Een overnamesom is niet bekend gemaakt.

Autodesk, leverancier van 2D- en 3D-ontwerpsoftware met als vlaggenschip het Autocad-platform, gaat verder met het verkopen en ondersteunen van het platform. Daarnaast wordt de technologie van SeeControl geïntegreerd in zijn ontwerpoplossingen voor de maakindustrie en de bouw.

Voor Autodesk is de overname van SeeControl de eerste stap om nieuwe producten te ontwikkelen waarmee klanten het IoT-tijdperk kunnen binnenstappen.

Dit artikel is afkomstig van Channelweb.nl (https://www.channelweb.nl/artikel/5591181). © Jaarbeurs IT Media.

?


Lees ook


 
Nieuwsbrief

Wil je dagelijks op de hoogte gehouden worden van het laatste resellernieuws, trends en ontwikkelingen? Abonneer je dan op onze gratis nieuwsbrief.

Vul een geldig e-mailadres in

Stuur door

Stuur dit artikel door

Je naam ontbreekt
Je e-mailadres ontbreekt
De naam van de ontvanger ontbreekt
Het e-mailadres van de ontvanger ontbreekt

×
×


Wilt u dagelijks op de hoogte worden gehouden van het laatste ict-nieuws, achtergronden en opinie?
Abonneer uzelf op onze gratis nieuwsbrief.