Managed hosting door True

EMC werkt aan storage-as-a-service model

 

EMC is van plan online storage diensten te ontwikkelen voor het opslaan en beheer van data in het mkb-segement en de midmarket. Hierbij wordt gedacht aan een on-demand of SaaS model.

Dit maakte ceo Joe Tucci bekend tijdens EMC World 2007 in Orlando. Tucci zegt dat de plannen ver gevorderd zijn. Binnen afzienbare tijd worden de online storage diensten aangeboden, zoals online backup en archiving. Wanneer precies kon hij niet zeggen. Hij zegt met de storage-as-a-service de mkb-markt kan worden ontgonnen, een markt waar EMC nog niet breed zit. Onbekend is wat de rol van de partners wordt in deze nieuwe strategie.

Dit artikel is afkomstig van Channelweb.nl (https://www.channelweb.nl/artikel/1989813). © Jaarbeurs IT Media.

?


Lees ook


 
Nieuwsbrief

Wil je dagelijks op de hoogte gehouden worden van het laatste resellernieuws, trends en ontwikkelingen? Abonneer je dan op onze gratis nieuwsbrief.

Vul een geldig e-mailadres in

Stuur door

Stuur dit artikel door

Je naam ontbreekt
Je e-mailadres ontbreekt
De naam van de ontvanger ontbreekt
Het e-mailadres van de ontvanger ontbreekt

×
×


Wilt u dagelijks op de hoogte worden gehouden van het laatste ict-nieuws, achtergronden en opinie?
Abonneer uzelf op onze gratis nieuwsbrief.