Managed hosting door True

Overheid vertraagt acceptatie cloudapplicaties

 

Slechts 6,7 procent van de overheidsinstanties maakt gebruik van cloudapplicaties. Daarmee drukt deze sector zwaar op de algemene acceptatie van cloudoplossingen in Nederland. Dit blijkt uit onderzoek van Computer Profile onder 4300 ict-verantwoordelijken.

In totaal wordt bij 15,6 procent van de organisaties met meer dan vijftig medewerkers met één of meer cloudapplicaties gewerkt. Het onderwijs scoort met 40 procent het best, gevolgd door de sector ict en utilities (23,9 procent).

Marktanalyse

Computer Profile bracht het gebruik van cloudapplicaties in Nederland in kaart. Dit deed het bedrijf zowel naar branche, leverancier als toepassing. Lees ook de marktanalyse ‘Onderwijs omarmt cloudoplosssingen'.

Dit artikel is afkomstig van Channelweb.nl (https://www.channelweb.nl/artikel/4126349). © Jaarbeurs IT Media.

?

 
Nieuwsbrief

Wil je dagelijks op de hoogte gehouden worden van het laatste resellernieuws, trends en ontwikkelingen? Abonneer je dan op onze gratis nieuwsbrief.

Vul een geldig e-mailadres in

Stuur door

Stuur dit artikel door

Je naam ontbreekt
Je e-mailadres ontbreekt
De naam van de ontvanger ontbreekt
Het e-mailadres van de ontvanger ontbreekt

×
×


Wilt u dagelijks op de hoogte worden gehouden van het laatste ict-nieuws, achtergronden en opinie?
Abonneer uzelf op onze gratis nieuwsbrief.