Marcel Brandriet is sinds 1 november algemeen directeur van Innovadis Groep in Enschede, aanbieder van internetoplossingen.
Naast zijn taken als algemeen directeur zal Marcel Brandriet zich met name richten op de commerciële roll-out van het complete portfolio en een verdere uitbouw van de verschillende werkmaatschappijen.
Onder Innovadis Groep vallen de volgende werkmaatschappijen; Gladior B.V. en GmbH, Indenty B.V. met als kernactiviteit zoekmachine marketing en Innovadis B.V, met als kernactiviteit het ontwikkelen en implementeren van Web portalen.
Bij Innovadis Groep werken zeventig mensen. De fundering voor Innovadis Groep werd ruim vijftien jaar geleden gelegd met de oprichting van Innovadis. Gladior B.V. en Indenty volgden vijf jaar later en hebben inmiddels ruim tien jaar ervaring met zoekmachine marketing. De verschillende werkmaatschappijen zijn onlangs onder Innovadis Groep geplaatst omdat er op deze manier meer marktsynergie gecreëerd wordt door een gezamenlijk optreden in de markt.
Lees ook