Managed hosting door True

BAS Distributie start nieuwe campagne

 

BAS heeft het startschot gegeven voor een nieuwe campagne. Door producten te kopen van o.a. ASUS, AMD, Microsoft, Samsung en Western Digital kunnen klanten zich kwalificeren voor de BAS Grandprix dealerdag die op 28 september wordt gehouden.

Klanten die zich kwalificeren krijgen de kans om zelf met een Lamborghini Gallardo over het circuit van Zandvoort te scheuren. De dealerdag wordt verder gevuld met diverse races, fun en informatie uitwisseling. In de aanloop naar de dealerdag houdt BAS diverse acties met de twintig BAS Grandprix partners. Ook is het BAS Xtra programma weer gestart. Met dit programma sparen klanten gratis en helemaal automatisch Xtra punten voor actieve verkoopondersteuning, hotelbonnen, of voor een complete reis naar de Grandprix van Monaco. Het complete overzicht vindt u op www.basxtra.nl.

Dit artikel is afkomstig van Channelweb.nl (https://www.channelweb.nl/artikel/2558908). © Jaarbeurs IT Media.

?


Lees ook


 
Nieuwsbrief

Wil je dagelijks op de hoogte gehouden worden van het laatste resellernieuws, trends en ontwikkelingen? Abonneer je dan op onze gratis nieuwsbrief.

Vul een geldig e-mailadres in

Stuur door

Stuur dit artikel door

Je naam ontbreekt
Je e-mailadres ontbreekt
De naam van de ontvanger ontbreekt
Het e-mailadres van de ontvanger ontbreekt

×
×


Wilt u dagelijks op de hoogte worden gehouden van het laatste ict-nieuws, achtergronden en opinie?
Abonneer uzelf op onze gratis nieuwsbrief.