Blencom ICT Solutions heeft 3 december 2007 bekend gemaakt dat het MKB systeembeheer heeft overgenomen.
Met MKB Systeembeheer geeft Blencom ICT Solutions invulling aan het managed services concept. Een uniek concept voor het MKB in Noord Nederland.
Het managed services concept is een ICT beheersconcept en is makkelijk te omschrijven als het overhevelen van enkele bedrijfsprocessen naar een externe partij, zoals Blencom ICT Solutions . Managed services zijn er voor de werkplek, storage, system en IP-telefonie omgeving.
"De overname van MKB systeembeheer past in de strategie van Blencom ICT Solutions " aldus Richard Giezen, algemeen directeur van Blencom ICT Solutions . "Zo kunnen wij een goede invulling geven aan dit managed services concept. Dit zal zeker niet onze laatste overname zijn, we hebben de intentie om zeer compleet te zijn in het ICT aanbod".
Lees ook