Managed hosting door True

Kiezen tussen Cisco- en HP-certificeringen

 

Netwerkresellers die gespecialiseerd zijn in Cisco, HP en 3Com moeten de komende tijd kiezen met welk merk ze verder gaan. Wordt het een CCIE- of CCNP-certificering? Channelinsider heeft alle netwerkcertificeringen op een rijtje gezet.

Cisco en HP zouden het liefst willen dat partners volledig voor één partij kiezen. De realiteit is echter dat partners vaak beide merken doen. Zij koppelen bijvoorbeeld Cisco-netwerken aan HP ProLiant-servers of zetten beide merken in voor core- en edge-netwerken.

Klik hier voor het overzicht van Cisco- en HP-certificeringen (prijzen in Amerikaanse dollars).

Dit artikel is afkomstig van Channelweb.nl (https://www.channelweb.nl/artikel/3333991). © Jaarbeurs IT Media.

?


Lees ook


 
Nieuwsbrief

Wil je dagelijks op de hoogte gehouden worden van het laatste resellernieuws, trends en ontwikkelingen? Abonneer je dan op onze gratis nieuwsbrief.

Vul een geldig e-mailadres in

Stuur door

Stuur dit artikel door

Je naam ontbreekt
Je e-mailadres ontbreekt
De naam van de ontvanger ontbreekt
Het e-mailadres van de ontvanger ontbreekt

×
×


Wilt u dagelijks op de hoogte worden gehouden van het laatste ict-nieuws, achtergronden en opinie?
Abonneer uzelf op onze gratis nieuwsbrief.