Westcon Group heeft aangekondigd dat Comstor UK voor het vijfde jaar op rij Cisco's distributiepartner van het jaar is geworden. De award erkent dat Comstor een aantal initiatieven biedt waarmee resellers zich verder kunnen ontwikkelen, met programma's zoals OneVoice en OneDefence.
Het Comstor Mentor Programma (CMP) is een initiatief gericht op reseller-ondersteuning, waarmee bepaalde Cisco Partners hun interactie met eindklanten, planning en omzet sneller kunnen optimaliseren. Met workshops worden praktische zakelijke ontwikkelingsplannen en bewezen technieken voor verkopen op maat gemaakt naar wat de partner kan en nodig heeft. Sinds CMP in februari 2007 is geïntroduceerd zijn 18 partners in staat geweest nieuwe hoogten in Cisco-verkopen te bereiken of voorbij te streven. Gemiddeld is de toename in omzet uit Cisco met vijftig procent toegenomen.
Volgens Jon Pritchard, vice president bij Comstor UK en Europe is Comstor een beste keuze voor resellers, integrators en dienstverleners die met Cisco zaken willen doen. "Of het nu in geavanceerde technologieën zoals unified communications (uc) is of in belangrijke segmenten zoals het mkb, onze motivatie is het succes van onze klanten."
Ook Comstors Select Bootcamp training programma is waardevol voor het it-kanaal gebleken. Meer dan 110 medewerkers van resellers hebben daarmee hun Cisco Select Certificatie gehaald, met een gemiddeld slagingspercentage van 95 procent. De Bootcamps helpen een partner deskundigheid te ontwikkelen op mkb en zakelijke technologie. Hiermee kunnen ze snel kwalificeren voor de erkende Cisco mkb-specialisatie, Select. In Nederland kunnen resellers gebruik maken van Comstors kennisbank.
Lees ook