Managed hosting door True

Logitech wijzigt distributiebeleid Harmony

 

Logitech Europa heeft besloten om zijn Harmony-distributiebeleid in alle Europese landen te wijzigen door één distributeur per land aan te stellen. In Nederland heeft Logitech gekozen voor McDOS international.

Deze beslissing is gebaseerd op het feit dat deze productgroep specifieke aandacht en een gerichte ondersteuning nodig heeft voor een sucesvolle marktbewerking. McDOS en Logitech hebben reeds een jarenlange relatie voor de distributie van de retail en oem-producten. Met een gesegmenteerde aanpak wordt met succes het retail- en pc-dealerkanaal bediend.

Dit artikel is afkomstig van Channelweb.nl (https://www.channelweb.nl/artikel/1868916). © Jaarbeurs IT Media.

?


Lees ook


 

Reacties

De prijs is enorm gestegen na het aanstellen van 1 distributeur. Toeval .....?

Nieuwsbrief

Wil je dagelijks op de hoogte gehouden worden van het laatste resellernieuws, trends en ontwikkelingen? Abonneer je dan op onze gratis nieuwsbrief.

Vul een geldig e-mailadres in

Stuur door

Stuur dit artikel door

Je naam ontbreekt
Je e-mailadres ontbreekt
De naam van de ontvanger ontbreekt
Het e-mailadres van de ontvanger ontbreekt

×
×


Wilt u dagelijks op de hoogte worden gehouden van het laatste ict-nieuws, achtergronden en opinie?
Abonneer uzelf op onze gratis nieuwsbrief.