Managed hosting door True

Channelweb nomineert voor Channel Awards

 

Channel Awards 2015

De genomineerden voor de Channel Awards 2015 zijn bekend. In totaal bepaalden 41 experts, verdeeld over zeven klankbordgroepen. wie er kans maken op de prijzen. In totaal zijn er honderd genomineerden, waarbij Ingram Micro vier, HP, Insight, Mendix en Tech Data drie en Alpha International, Avnet, Axians, Microsoft, Oracle, Portland en VMware twee nominaties in de wacht sleepten.

Tijdens de veertiende editie van de Channel Awards worden de winnaars per categorie bekend gemaakt. Vanaf 15 september tot en met 3 november 2015, kunnen lezers van Channelweb hun stem uitbrengen via de stemmodule op de website. De Channel Awards vinden 18 november 2015 plaats in De Polar in Jaarbeurs Utrecht.

De genomineerden

Personal Achievement Awards

Channel Manager of the Year
Bas Diepen, Senior Director Alliances & Channels Benelux, Oracle
Freek Hemminga, Global Channels & Marketing Manager, LeaseWeb
Stef Koopman, Channel Manager Benelux, VMware
Maikel Thijssen, Channel Manager Nederland, FireEye
Vincent Zeebregts, Channel Manager Nederland, Fortinet

Sales Personality of the Year
Jeroen Hagen, Sales Director Nederland, Dell
Jesse van der Jagt, Account Manager, Infotheek
Maarten Keisers, Mobility Sales Lead bij IBM Security Systems Benelux
Edwin de Ron, Sales Manager, IGEL Nederland
Michel Schipperijn, Area Sales Director Benelux, Atlantis Computing

Channel Personality of the Year
Harold Bax , Director Business Development, Copaco
Henk van der Bruggen, Chairman & DGA, i3 groep
Erik Monninkhof, Owner/Founder, Dupaco Distribution
Jeff Scipio, Manager Marketing & Business Development, Nextel
Eelco Wanders, Director Channel & MidMarket Territory, EMC

Vertical Sector Awards

Best Channel Partner in Healthcare
Abel Innovation Lab
Ascom
Avics
Funatic
Tapcare

Best Channel Partner in Government
Civity
Crotec en Transfer Solutions
Exxellence
GMT
Huawei

Best Channel Partner in Education
Axians
Bettermarks
Cloudwise
Heutink ICT
Presentis

Best Channel Partner in Logistics
Consafe Logistics
ShipItSmarter
Slimstock
TomTom Telematics
Trimble Transport & Logistics

Reseller Awards

Best Business Webshop of the Year
ACES Direct
Alternate
Castle.nl
Centralpoint.nl
Misco Nederland

Value Added Reseller of the Year
Atos
Ctac
Educontinu
Insight
mITE Systems

Specialized Reseller of the Year
Axians
Easynet
Inovativ
Motiv
Xtandit

Trusted Advisor of the Year
ACES
Insight
Pink Elephant
PQR
Valori

Distributor Awards

Broadliner of the Year
Avnet Benelux
Complies
EET Europarts
Ingram Micro
Tech Data

Value Added Distributor of the Year
Arrow
Avnet Technology Solutions
Exclusive Networks
Intronics
Prianto

Specialized Distributor of the Year
Alcadis
Alpha International
BNS Data Logistics
Comstor
Portland

Cloud Distributor of the Year
Citrix
Ingram Micro
Interxion
Portland
Tech Data Azlan

Supplier Awards

Outstanding Channel Program of the Year
HP Partner One Alliance-programma
Ingram Micro Microsoft Advisor to Microsoft Cloud Solution Provider (CSP)-serviceplan
Mendix Partner Programma
Microsoft Cloudstanding Partner Programma
VMware Partner Professional Services Program

Best Marketing Program of the Year
Alpha International met Alphinos Privilege Club
HP Nederland met Just Right IT
Ingram Micro met de Tour de France-campagne
Oracle met 1-click
Tech Data met het evenementenschip de Pure-Liner tijdens Sail 2015

Most Successful Partner Network Extension of the Year
HP
Infor
Mendix
Microsoft
Samsung

Channel Challenger of the Year
Aerohive Networks
BalaBit
KEMP Technologies
Lookout
Mendix

Best Software Licence Partner of the Year
Axle-IT
Detron
Gemalto (SafeNet)
Insight
Wibu Systems

Klankbordgroep-leden

Deze personen hebben bepaald wie er uiteindelijk genomineerd zijn voor de Channel Awards 2015:

Ad Gerrits, AG4IT/gemeente Nijmegen
Aljosja Beije, BeScope
Auke Hylarides, Exact
Frank Erftemeijer, Yellow Star Solutions
Harry Dubois, Corderius College
Ivo Diepstraten, Info Support
Ed Staal, Unica Shuttle ICT
Emiel van Dreumel, OPAL Associates BV
Jan Kraaijeveld, Slimstock
Jean Krieger, a-syst Technology
Jeff Scipio, Nextel
Jeroen van Gogh, Finalist
Johan Joldersma, Cisco
Johan Valk, Welcomeworks
John Houweling, CTRLALTDELservice
John Visser, H&R Automatisering
Judith van de Vorle, ‎Senior business analist binnen de overheidsmarkt
Kees Groeneveld, eSpecialisten
Leendert Hinds, Tata Steel
Maartje van Hees, Exceptionall
Mario de Lijster, Ascom Nederland
Mark Baars, Achmea
Marten Renes, ASP4all Bitbrains
Martijn Bellaard, TriOpSys
Mat Keijers, Pink Roccade
Michiel Croon, KPN Consulting
Michel Timp, Login Consultants Nederland
Minne van der Sluis, Sluis Results
Oscar Wagemakers, Asolutions
Patrick Eggen, OpenLine
Paul Kirschner, Open Universiteit
Pieter Jongert, Innofaction
Randy S.Eichhorn, Berenschot
René Boekman, Delta Lloyd
Rob Mol, Capgemini
Ron Klaas, Fujitsu Technology Solutions
Ronald Koppelman, Voclarion
Stefan Duijndam, Ingram Micro
Tjibbe van der Zeeuw, Qhuba
Wilbert Bekendam, Soulve Innovations

De genomineerden in de Personal Achievement Awards zijn bepaald door de redactie van Channelweb.

Dit artikel is afkomstig van Channelweb.nl (https://www.channelweb.nl/artikel/5602792). © Jaarbeurs IT Media.

?


Lees ook


 

Stuur door

Stuur dit artikel door

Je naam ontbreekt
Je e-mailadres ontbreekt
De naam van de ontvanger ontbreekt
Het e-mailadres van de ontvanger ontbreekt

×
×
Wilt u dagelijks op de hoogte worden gehouden van het laatste ict-nieuws, achtergronden en opinie?
Abonneer uzelf op onze gratis nieuwsbrief.