Managed hosting door True

BPSolutions werkt met Partners in Technology

 

Puzzel

Partners in Technology en BPSolutions hebben een samenwerkingsovereenkomst gesloten voor het leveren van SAP Solution Manager. SAP Solution Manager is het service- en support platform van SAP. Een suite van gecentraliseerde tools waarmee implementatie, gebruik en optimalisatie van het SAP-systeem wordt ondersteund.

Met deze samenwerking hopen Partners in Technology en BPSolutions een onderscheidend vermogen in de markt te realiseren ten opzichte van de grote gevestigde spelers. Volgens  Martijn van Veen, commercieel directeur bij BPSolutions  moet dat lukken door de unieke combinatie van SAP- en klantspecifieke kennis, diepgaande infrastructuur expertise en ‘state of the art’ pro-actieve monitoring tooling.

Partners in Technology en BPSolutions kennen elkaar al langer als betrouwbare en gerespecteerde marktpartijen, laat Mark de Groot, directeur BPSolutions, weten. Met de ontwikkeling van de cloud diensten in het algemeen en na drie jaar investeren door BPSolutions in monitoring en cloud services, is dit het juiste moment om tot een bundeling van de expertise te komen.

Aanvullende competenties dankzij partners

De snelheid waarmee de behoeften van BPS’ klanten veranderen, zorgde ervoor dat beide partijen ervan overtuigd werden dat strategische samenwerkingsverbanden op basis van kennis en kunde van groot belang zijn. Van Veen: ‘Doe waar je goed in bent en breidt aanvullende competenties uit met partijen die je vertrouwt. Bij goed partnership kan je in de huidige digitale transformatie-economie eenvoudiger nieuwe business modellen aanboren.’

Met deze samenwerking springen de partijen in op een niche in de markt. Van Veen: ‘We bieden hier een hoogwaardige 24/7 cloudoplossing, van het ontwerp tot en met volledige ketenmonitoring van de bedrijfsprocessen. Geen grote upfront-investeringen, maar alles in hapklare brokken.‘ René Zwezerijn, managing director Partners In Technology vult aan: ‘Met de samenwerking met BPSolutions hebben we een partner die oplossingen verkoopt op basis van duidelijke toegevoegde waarde voor zijn klanten en die daarnaast langdurige samenwerkingsverbanden heeft met erp-leveranciers waaronder SAP.’

Reseller-model

Van Veen laat weten dat de dienstverlening ook beschikbaar is in een reseller-model. ‘Resellers kunnen de SAP Solution Manager als product aanbieden, maar ook ‘as a service’ leveren aan hun eigen klanten. We ondersteunen alle varianten: white label, projectmatig of volledig managed.’

Dit artikel is afkomstig van Channelweb.nl (https://www.channelweb.nl/artikel/5696081). © Jaarbeurs IT Media.

?

 

Stuur door

Stuur dit artikel door

Je naam ontbreekt
Je e-mailadres ontbreekt
De naam van de ontvanger ontbreekt
Het e-mailadres van de ontvanger ontbreekt

×
×


Wilt u dagelijks op de hoogte worden gehouden van het laatste ict-nieuws, achtergronden en opinie?
Abonneer uzelf op onze gratis nieuwsbrief.