De informatiebron voor het Nederlandse ICT-resellerkanaal   Adverteren | Mobiel | Contact  
CRN
 Zoek
Nieuwsbrief
Reacties
Bedrijvengids
Channel Guide
CRN Mobiel



Nieuws aanmelden
Agendapunt melden
RSS-feed Volg ons via Twitter

 
Nieuws
 Terug Mail aan een vakgenootPrintvriendelijke versie   

EMC stelt partners centraal

Storage leverancier EMC heeft enkele details vrijgegeven van het nieuwe Velocity partnerprogramma dat in de tweede helft van dit jaar van start gaat.

Daarin zijn alle partnerprogramma's samengevoegd, ook van de overgenomen bedrijven Legato en Documentum. RSA en VMware behouden hun eigen partnerprogramma. Michel Schrok, channel manager bij EMC, vertelt: "Het programma is mede tot stand gekomen met input van de partners die zitting hebben in onze internationale Partner Council. Er hebben een aantal veranderingen plaatsgevonden. We hebben een lager instapmodel voor nieuwe partners die onze oplossingen aan de onderkant van de markt verkopen. Daarnaast zijn er meer voordelen voor partners die meer investeren in EMC. Verder hebben we nu drie soorten partnerships, in plaats van vijf. Bij level 2 en 3 gaat het om partners die zeer nauw samenwerken met EMC op het gebied van storage solutions. Bij level 3 kijken we ook naar een nauwere samenwerking met partners die veel kennis hebben van business applicaties, onder andere Microsoft Dynamics, Oracle en SAP. Nieuwe Nederlandse partners met applicatiekennis die zich onlangs bij EMC hebben aangesloten zijn Avensus en Ensis, dochter van de i3 Groep."
In het nieuwe partnerprogramma ligt de focus op kennis en kunde, zegt Schrok. "We willen daarmee de saleskosten van EMC laag houden en er voor zorgen dat de partner een goede boterham verdient, onder andere door meer diensten te verkopen." Volgens Schrok kunnen partners goed verdienen aan de nieuwe oplossingen rond hardware, software, services en security die EMC biedt. "Dat zijn bijvoorbeeld file archiving, email archiving, backup & restore, virtualisatie, consolidatie en replicatie."
Hoewel EMC direct blijft verkopen is de focus in zijn geheel meer op de indirecte verkoop gericht, zegt Schrok. "De partner staat bij EMC centraal. Van de vier salesgroepen die we hebben, richten drie groepen zich op de indirecte verkoop. Ook de vierde salesgroep doet een substantieel deel van de omzet via partners. We zien dat de indirecte verkoop steeds verder toeneemt. Daarvoor heeft EMC onlangs extra nieuwe accountmanagers aangetrokken. Daarnaast hebben we ook een commercial team dat niks anders doet dan met partners nieuwe klanten uit het MKB en SMB te halen."

Witold Kepinski 
 
 
 
 Reageer op dit artikel 
 
Meer Nieuws:
17 mei 17:06
Infotheek regelt hardwaredonatie via IT4kids
17 mei 16:54
OpenSesame ICT start eigen CRM-bedrijf
17 mei 14:24
Rabobank verlengt ook applicatiecontract IBM
17 mei 11:46
Wadinko investeert in Caase.com
17 mei 11:07
Leden De Unie verwerpen sociaal plan Ericsson
17 mei 10:33
Rabobank zoekt 100 extra ICT’ers in Nederland
17 mei 10:32
Google geeft ontwikkelaars nieuwe tools
17 mei 10:21
HP biedt SAP Hana op server met Intel Xeon
17 mei 9:30
Ingram Micro versterkt directieteam
16 mei 21:25
BPSolutions wint IBM Award
16 mei 16:38
Mendix betrekt nieuw Rotterdams kantoor

  
Sponsored links

Gerelateerde artikelen:
8 januari 2008 - 15:00
EMC lanceert storage instapmodel voor mkb
27 december 2007 - 15:21
EMC neemt Document Sciences over
14 december 2007 - 12:02
EMC: van storageboer naar informatiemanager
5 december 2007 - 14:03
EMC blijft in de buurt van zijn core business
4 december 2007 - 10:24
EMC topman Tucci blijft aan tot eind 2010
21 september 2007 - 16:20
EMC Nederland benoemt drie nieuwe managers
23 juli 2007 - 10:57
EMC breidt aantal partners gestaag uit
2 juli 2007 - 11:39
EMC vernieuwt Velocity Partner Programma
27 juni 2007 - 11:34
EMC en Oracle verstevigen samenwerking
29 mei 2007 - 11:15
'EMC maakt kanaalbeleid doorzichtiger'
25 mei 2007 - 12:25
EMC werkt aan storage-as-a-service model
24 mei 2007 - 10:51
Documentum 6 gepresenteerd op EMC World
21 mei 2007 - 18:48
EMC lanceert op EMC World 2007 nieuwe storage producten
23 maart 2007 - 10:48
Bell Micro en EMC beëindigen partnership
22 maart 2007 - 10:57
EMC helpt partners in solution selling

Gerelateerde Bedrijven:
EMC



Adverteren  |   Disclaimer  |   Privacy  |   Cookiebeleid  |   IT Banen  |   Computable  |   CRN  |   Tweakers.net  |   IT Knowledge Base  |   Autotrack.nl  |   Carsom.nl

Alle rechten voorbehouden © De Persgroep