De informatiebron voor het Nederlandse ICT-resellerkanaal   Adverteren | Mobiel | Contact  
CRN
 Zoek
Nieuwsbrief
Reacties
Bedrijvengids
Channel Guide
CRN Mobiel



Nieuws aanmelden
Agendapunt melden
RSS-feed Volg ons via Twitter

 
Nieuws
 Terug Mail aan een vakgenootPrintvriendelijke versie   

Copaco Nederland breidt EMC-distributie uit

De samenwerking tussen Copaco Nederland en EMC is per oktober 2006 verder uitgebreid met een distributieovereenkomst voor EMC Insignia entry level storage-producten.

Met een intensief samenwerkingsverband in mid-range en high-end storage oplossingen, breidt Copaco Nederland het EMC-portfolio nu verder uit met EMC Insignia entry-level hardware en software producten.
Het entry-level, ook wel SMB, portfolio van Insignia omvat het EMC CLARiiON AX150 opslagsysteem, EMC Retrospect backup and recovery software, EMC RepliStor SMB Edition replication software, EMC VisualSRM SMB Edition storage resource management software, en de EMC eRoom SMB Edition collaboration software. Deze EMC Insignia storage producten zijn met name bedoeld voor kleine en middelgrote bedrijven die te maken hebben met een snelle groei van de hoeveelheid data en dit op een eenvoudige en kosteneffectieve wijze willen centraliseren.
Met het aangaan van dit distributie contract zegt Copaco Nederland in staat te zijn resellers een breed storage productassortiment te bieden.Op dit moment zijn er steeds meer kleine en middelgrote bedrijven die kampen met een explosieve groei in de hoeveelheid bedrijfsdata die ze op een veilige en kostenefficiënte manier willen beheren, aldus Copaco.  EMC Insignia producten zijn volgens de distributeur geschikt om aan deze eisen invulling te geven. EMC Insignia storage oplossingen stellen middelgrote- en kleine ondernemingen in staat hun kritieke bedrijfsinformatie te archiveren, managen, beschermen en delen. Daarnaast zijn de producten eenvoudig in gebruik en kunnen deze gemakkelijk in combinatie met andere hardware of software gebruikt worden, aldus EMC en Copaco. “Wij zijn blij dat Copaco de EMC Insignia entry level producten heeft toegevoegd aan zijn brede portfolio van EMC-producten. Distributiepartners geven ons een nog breder publiek en daarnaast vergroot het Copaco’s vermogen om ook middelgrote- en kleine ondernemingen toegevoegde waarde te bieden met zowel hardware- en softwareproducten als diensten", aldus Michel Schrok, channelmanager EMC Benelux.
Copaco Nederland verkrijgt door de uitbreiding van het distributiecontract de status EMC Velocity SMB stocking distributor, momenteel de enige in de Benelux. Door uitbreiding van het storage-assortiment kan Copaco Nederland zijn resellers een laagdrempelig, eenvoudig en breed storageportfolio bieden. De komende jaren zal het consolideren van data en het centraal beheren en beveiligen hiervan steeds meer aandacht krijgen bij vooral de kleine en middelgrote organisaties. Dit is een enorme groeimarkt voor resellers. “Wij willen samen met deze producten en onze aanvullende diensten de partners in staat te stellen optimaal van deze groei te profiteren”, aldus Ramon Janssen, business manager enterprise systems bij Copaco Nederland.

Witold Kepinski 
 
 
 
 Reageer op dit artikel 
 
Meer Nieuws:
18 juni 17:30
Vrouw kiest bewust voor ICT-werkveld
18 juni 16:17
SIG en TÜViT belonen Selektvracht met 5 sterren
18 juni 14:37
Novaccent zoekt resellers voor Logi Analytics
18 juni 14:21
Rechtbank verklaart Apple-huis iCentre failliet
18 juni 11:59
Lager tarief drukt omzet Imtech ICT
18 juni 11:55
BMP Datapartners en Gemini bieden ICT-leaseplan
18 juni 11:35
Progress stoot Apama af aan Software AG
18 juni 11:04
Mitel neemt toeleverancier prairieFyre over
18 juni 10:25
Tools4ever start resellerprogramma in Nederland
18 juni 8:19
KPN versnelt 4G-uitrol in Nederland
18 juni 8:06
Acer structureert zakelijke divisie

  
Sponsored links

Gerelateerde artikelen:
9 juni 2009 - 15:16
Copaco Nederland krijgt EMC ASN status
8 januari 2008 - 15:00
EMC lanceert storage instapmodel voor mkb
23 juli 2007 - 10:57
EMC breidt aantal partners gestaag uit
29 mei 2007 - 11:15
'EMC maakt kanaalbeleid doorzichtiger'
25 mei 2007 - 12:25
EMC werkt aan storage-as-a-service model
23 maart 2007 - 10:48
Bell Micro en EMC beëindigen partnership
22 maart 2007 - 10:57
EMC helpt partners in solution selling
20 oktober 2006 - 16:16
Ontslagen bij EMC ondanks omzetstijging
6 oktober 2006 - 17:08
Copaco neemt Belgische distributeur WestCase over
18 juli 2006 - 15:53
Copaco benoemt Iwan Kuipers tot NL-directeur
2 juni 2005 - 11:38
EMC benoemt nieuwe channelmanager

Gerelateerde Bedrijven:
Copaco
EMC



Adverteren  |   Disclaimer  |   Privacy  |   Cookiebeleid  |   IT Banen  |   Computable  |   CRN  |   Tweakers.net  |   IT Knowledge Base  |   Autotrack.nl  |   Carsom.nl

Alle rechten voorbehouden © De Persgroep