De informatiebron voor het Nederlandse ICT-resellerkanaal   Adverteren | Mobiel | Contact  
CRN
 Zoek
Nieuwsbrief
Reacties
Bedrijvengids
Channel Guide
CRN Mobiel



Nieuws aanmelden
Agendapunt melden
RSS-feed Volg ons via Twitter

 
Nieuws
 Terug Mail aan een vakgenootPrintvriendelijke versie   

Net-academie neemt concurrent iCTS over

Ict-opleider Net-academie heeft per 1 september 2012 voor een onbekend bedrag de Noord-Hollandse concurrent iCTS overgenomen. iCTS is actief in en rondom Alkmaar en de kop van Noord-Holland, Net-academie heeft verkoopkantoren in Purmerend en Den Helder. iCTS blijft onder de eigen naam bestaan en blijft zich richten op de regio Alkmaar. Bij Net-academie werken acht mensen, bij iCTS vijf.

Overname

iCTS heette eerst CTS en is al twintig jaar een gevestigde naam in Alkmaar en de kop van Noord-Holland. Het management van iCTS heeft een stapje terug gedaan en het huidige management van Net-academie, onder leiding van Hans van Oosterhout, gaat de operationele zaken uitvoeren. Met de overname wil Net-academie in eigen lokalen dagelijkse trainingen verzorgen en test- en toetscentrumactiviteiten starten in de kop van Noord Holland. Er zijn geen dubbelfuncties en er worden geen mensen ontslagen. Wel worden de administratieve taken gecentraliseerd.

In company en e-learning

'Vanuit het businessmodel van Net-academie wordt er getraind op de locatie van de klant', zegt opleidingscoördinator Hans van Oosterhout. 'We merken een duidelijke behoefte bij klanten aan trainen buiten de vertrouwde eigen locatie. Met de nieuwe invulling van het management van iCTS krijgen we de mogelijkheid om met drie lokalen onze activiteiten op deze locatie volgens onze filosofie te doceren. De klanten van iCTS behouden de vertrouwde locatie en krijgen nu de mogelijkheden om en in company te trainen én of-school learning(e-learning) in te kopen.'

De trainingsfaciliteiten en trainingsmethodiek van iCTS aan de Edisonweg 14C in Alkmaar blijven bestaan en dit wordt uitgebreid met bedrijfstrainingen van Net-academie. Daarnaast zullen er meer interactieve leermodules uit het portfolio van Net-academie worden toegevoegd.


Sander Hulsman 
 
 
 
 Reageer op dit artikel 
 
Meer Nieuws:
19 juni 11:53
Rechter: Falende Landis-top moet dokken
19 juni 10:55
BAS Group neemt iCentre onder voorbehoud over
19 juni 10:51
E.Novation komt in handen van 'zuster' Vanad
19 juni 10:24
SAP zoekt programmeurs via overnames China
19 juni 9:10
Vodafone verhoogt bod op Kabel Deutschland
18 juni 17:30
Vrouw kiest bewust voor ICT-werkveld
18 juni 16:17
SIG en TÜViT belonen Selektvracht met 5 sterren
18 juni 14:37
Novaccent zoekt resellers voor Logi Analytics
18 juni 14:21
Rechtbank verklaart Apple-huis iCentre failliet
18 juni 11:59
Lager tarief drukt omzet Imtech ICT
18 juni 11:55
BMP Datapartners en Gemini bieden ICT-leaseplan

  
Sponsored links



Adverteren  |   Disclaimer  |   Privacy  |   Cookiebeleid  |   IT Banen  |   Computable  |   CRN  |   Tweakers.net  |   IT Knowledge Base  |   Autotrack.nl  |   Carsom.nl

Alle rechten voorbehouden © De Persgroep