De informatiebron voor het Nederlandse ICT-resellerkanaal   Adverteren | Mobiel | Contact  
CRN
 Zoek
Nieuwsbrief
Reacties
Bedrijvengids
Channel Guide
CRN Mobiel



Nieuws aanmelden
Agendapunt melden
RSS-feed Volg ons via Twitter

 
Productnieuws
 Terug Mail aan een vakgenootPrintvriendelijke versie   
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie van CRN is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Opleiding Web Engineer bij College of Multimedia

College of Multimedia's Web Engineer (WE) is dè opleiding die je in staat stelt om als professionele webmaster, web designer en interaction designer aan de slag te gaan. De opleiding wordt gegevens door docenten die werkzaam zijn in de branche en door onze partners als Apple, Adobe en Maxon gecertificeerd zijn. Met deze opleiding ben je in acht (fulltime) of twaalf (parttime) maanden in het bezit van je diploma en kun je de opgedane kennis direct in de praktijk brengen.

Het Internet speelt een grote rol als integraal draagvlak voor onder andere televisie, radio, tijdschriften en mobile devices. Hierdoor is de vraag naar professioneel en breed opgeleide mensen erg groot. Multimediaspecialisten, zoals web- en interaction designers, hebben een brede en diepgaande kennis van mediaproductie en de toepassing er van.

Deopleiding Web Engineer van College of Multimedia is een uitgebreide inhoudelijke opleiding waarbij je op alle onderdelen ingaat die behoren tot het creëren van web-based producties. Je behandeld het traject van conceptontwikkeling tot aan het publiceren van je productie op het web, op een mobile device of als stand-alone product. Binnen alle onderwerpen die aan bod komen behandel je alles over bestandsformaten en compressietechnieken. Daarnaast leer je onder andere hoe je interactieve animaties maakt met behulp van Flash/Actionscript, de interactie op basis van de scripttaal JavaScript, het produceren van streaming video en audio en je leert alles over het produceren van 3D modellen en animaties.

De opleiding bestaat uit twee samenhangende modules: Web Development en Web Development Advanced. Deze modules zijn ook als losse opleiding te volgen of als onderdeel van de opleiding MultiMedia Engineer.

De opleiding kan zowel in parttime als fulltime variant worden gevolgd. Zodoende is er de mogelijkheid om deze studie naast je werk te volgen of tegelijkertijd je eigen bedrijf op te zetten. De opleiding is geschikt voor iedereen die op zoek is naar een uitdaging in nieuwe media en zijn/haar kennis in multimedia graag wil uitbreiden om toe te passen op professioneel of hobbymatig gebied. Je dient goed om te kunnen gaan met computers en de algemene software eigenschappen te beheersen. De software en een gedeelte van het lesmateriaal is in het Engels.


externe partij 
 
 
 
 Reageer op dit artikel 
 
Meer Productnieuws:
21 mei 10:11
Tools4ever’s wachtwoord reset voor BYOD
17 mei 16:11
HP onthult twee-in-één Android PC
17 mei 14:49
Multrix komt met IT Outsourcing Calculator
17 mei 13:34
TIE Kinetix biedt channelmarketing-oplossing
17 mei 11:28
Archos presenteert 8-inch tablet met 3G en Wi-Fi
17 mei 10:27
CommVault lanceert nieuwe trainingsdiensten
16 mei 14:50
Siemens PLM komt met nieuwe Teamcenter-apps
16 mei 14:08
Furore lanceert nieuwe dienst: ExpertEZIS
16 mei 10:02
SAS helpt marketing met Customer Intelligence
15 mei 14:40
A10 Networks lanceert Application Service Gateways
15 augustus 14:03
Opleiding Web Engineer bij College of Multimedia

  
Sponsored links



Adverteren  |   Disclaimer  |   Privacy  |   Cookiebeleid  |   IT Banen  |   Computable  |   CRN  |   Tweakers.net  |   IT Knowledge Base  |   Autotrack.nl  |   Carsom.nl

Alle rechten voorbehouden © De Persgroep