De informatiebron voor het Nederlandse ICT-resellerkanaal   Adverteren | Mobiel | Contact  
CRN
 Zoek
Nieuwsbrief
Reacties
Bedrijvengids
Channel Guide
CRN Mobiel



Nieuws aanmelden
Agendapunt melden
RSS-feed Volg ons via Twitter

 
Productnieuws
 Terug Mail aan een vakgenootPrintvriendelijke versie   
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie van CRN is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Polycom API-suite voor RealPresence Platform

Polycom, specialist in op standaarden gebaseerde oplossingen voor unified communications, lanceert een nieuwe suite van open application programming interfaces (api’s). Met deze oplossingen breiden klanten de waarde van hun Polycom RealPresence Platform uit door het ontwikkelen van op maat gemaakte applicaties te vereenvoudigen.

Polycom introduceert ook uitbreidingen op zijn uc-softwareplatform, zoals de nieuwe Polycom RealPresence Resource Manager en de ondersteuning van Acme Packet Net-Net session border controllers. Deze vergroten de schaalbaarheid, beheerbaarheid en beveiliging van videosamenwerking binnen organisaties.

Polycom breidt verder zijn Polycom RealPresence Platform uit. Daardoor zijn serviceproviders in staat om sneller kosteneffectieve Video-as-a-Service-oplossingen (VaaS) te leveren aan bedrijven van elke omvang. Door de nieuwe suite van api’s en mogelijkheden als multitenancy-ondersteuning kunnen serviceproviders sneller applicaties en plug-ins op de markt brengen. Daarbij dringt Polycom de kosten en complexiteit van het beheren van een publieke of private video-cloud terug.

Polycom biedt independent software vendors (isv’s), channelpartners, klanten en serviceproviders open api’s en software development kits (sdk’s) waarmee zij nieuwe applicaties en oplossingen kunnen creëren. Die zijn te integreren in het RealPresence Platform en bieden dan toegevoegde waarde voor videosamenwerking. Doel is om videosamenwerking eenvoudiger te maken en te integreren in de dagelijkse processen. Daarbij is ook in zaken als provisioning, scheduling, conference-management, facturering en rapportage te voorzien.

Een nieuw onderdeel van het RealPresence Platform is de Polycom RealPresence Resource Manager. Met dit onderdeel zijn scheduling, beheer en provisioning mogelijk. De oplossing zorgt voor 100 procent meer schaalbaarheid van het platform. Een enkele RealPresence Resource Manager ondersteunt maximaal tienduizend apparaten, waaronder videovergaderruimtes, tablets, smartphones, laptops en videodesktops. De RealPresence Resource Manager vereenvoudigt ook het beheer. Nieuwe apparatuur is makkelijk toe te voegen en videosamenwerking is optimaal te monitoren. Daarnaast zijn videogesprekken makkelijk in te delen en te beheren.

externe partij 
 
 
 
 Reageer op dit artikel 
 
Meer Productnieuws:
24 mei 15:13
Twee LTE- modellen van FRITZ!Box vrijgegeven
24 mei 14:17
Siemens PLM komt met nieuwe Tecnomatix
24 mei 13:04
Buffalo introduceert LinkStation 400 NAS-serie
24 mei 10:41
Scope komt met Studenten Instroomportal 2.0
24 mei 10:33
Autodesk en Netsuite integreren cloudoplossing
23 mei 12:25
Cloud Disaster Recovery met Computication
23 mei 11:12
WD introduceert My Passport Ultra
23 mei 10:42
Quick Heal beveiliging nu ook in de Benelux
22 mei 16:17
Unisys biedt diensten op Remedy-technologie BMC
22 mei 14:12
Compuware introduceert AMPaaS met UEM
22 mei 13:47
AOC bedient nieuw monitorsegment

  
Sponsored links

Gerelateerde Bedrijven:
Polycom



Adverteren  |   Disclaimer  |   Privacy  |   Cookiebeleid  |   IT Banen  |   Computable  |   CRN  |   Tweakers.net  |   IT Knowledge Base  |   Autotrack.nl  |   Carsom.nl

Alle rechten voorbehouden © De Persgroep