De informatiebron voor het Nederlandse ICT-resellerkanaal   Adverteren | Mobiel | Contact  
CRN
 Zoek
Nieuwsbrief
Reacties
Bedrijvengids
Channel Guide
CRN Mobiel



Nieuws aanmelden
Agendapunt melden
RSS-feed Volg ons via Twitter

 
Nieuws
 Terug Mail aan een vakgenootPrintvriendelijke versie   

Dell Storage Forum

Dell komt met nieuwe datacenter-oplossingen

Ict-leverancier Dell heeft op zijn Dell Storage Forum in het Amerikaanse Boston een reeks nieuwe datacenteroplossingen aangekondigd. Het gaat om Dells eerste storage blades op basis van EqualLogic, geconvergeerde oplossingen van EqualLogic, PowerEdge en Force10, EqualLogic-software, Dell vStart 1000 en twee migratiediensten voor planning en data.

Dell

In de nieuwe Dell-oplossingen komen zaken als storage, servers, networking en ict-management bij elkaar. De nieuwe datacenteroplossingen zijn onderdeel van Dells Fluid Data-architectuur. De Dell EqualLogic PS-M4110 Blade Arrays bieden klanten de functionaliteit van EqualLogic-arrays, maar dan ondergebracht in een Dell PowerEdge M1000e blade chassis. In de nieuwe blade arrays worden de elfde en twaalfde generatie PowerEdge-baldeservers gecombineerd met Dell Force10 of PowerConnect-netwerkswitches.

Dells eerste storage blade arrays zijn in hoge mate gevirtualiseerd, kunnen de prestaties en capaciteit geschaald worden bieden automatische load balancing om prestaties te optimaliseren en kosten te verlagen. De nieuwe EqualLogic-blade arrays kunnen in minder dan een uur geconfigureerd worden en bieden volgens de leverancier de dubbele capaciteit.

10 GbE-datacenteroplossing

Dell komt ook met een Converged Blade Data Centre-oplossing. Hierin worden de nieuwe EqualLogic-blade arrays gecombineerd met de meest recente PowerEdge 12th generation M420-bladeservers en Dell Force10 MXL-switches. Dell claimt dat dit de eerste vooraf geteste en gecertificeerde 10 GbE-datacenteroplossing is in een Dell PowerEdge M1000e-blade chassis.

De nieuwe EqualLogic-blade arrays en Dell Converged Blade Data Centre-oplossing worden gecompleteerd met nieuwe uitgaven van EqualLogic-software die storage area networks (san's) integreert met hosts en applicaties. Door het all-in-one softwarelicentiemodel beschikken de storagesystemen van EqualLogic over alle ondersteunende software en gereedschappen. De nieuwe software bestaat uit EqualLogic Array Software 6.0, EqualLogic SAN Headquarters 2.5 en EqualLogic Host Integration Tools for Microsoft 4.5.

vStart 1000

Dell komt ook met een nieuwe ster aan het vStart-firmanent. vStart-systemen beschikken over servers, storage, networking en beheertools om een gevirtualiseerde it-omgeving te realiseren. Dell vStart 1000 is speciaal ontwikkeld voor de Deel Private Cloud en biedt klanten ict-diensten voor het snel realiseren van een voorgeïnstalleerde, gevirtualiseerde en private cloud-infrastructuur die een lager risico biedt door de uitgeprobeerde, geteste en gecertificeerde configuratie.

vStart 1000 beschikt over Compellent-storage en is op de netwerktechnologie van Force10 gebaseerd. Het bevat ook de VIS Creator cloud automation software. Het werkt ook samen met de Microsoft Fast Track Private Cloud, die gevalideerd is met Microsoft System Center 2012. Door de nieuwe PowerEdge M620, Dell Force10-networking en Compellent fibre channel storage biedt vStart 1000 een bedrijfskritische applicatie en een private cloud-platform dat zich volgens Dell onderscheidt op basis van schaalbaarheid, betrouwbaarheid en prestaties.

Migratiediensten

Dell heeft ook zijn Data Migration Planning en Data Migration Services aangekondigd. Hiermee worden klanten ondersteund om over te stappen naar de nieuwe EqualLogic-blade arrays en Dells storageportfolio. De migratiediensten zorgen voor een minimaal risico, brengen de migratietijd van data terug en bevorden besparingen.

De EqualLogic PS-M4110 Blade Arrays, Dell Converged Blade Center-oplossing, EqualLogic Array Software 6.0 and SAN Headquarters 2.5 komen beschikbaar in het derde kwartaal van 2012. EqualLogic Host Integration Tools for Microsoft 4.5 komt dit jaar op de markt. Dell vStart 1000-oplossingen komen wereldwijd in juli beschikbaar. De Dell Data Migration Planning and Data Migration Services zijn per direct beschikbaar.


Sander Hulsman 
 
 
 
 Reageer op dit artikel 
 
Meer Nieuws:
22 mei 17:50
Norman Shark ontdekt Indiase cyberspionage
22 mei 15:53
ITPH organiseert regionale IT-branchedag Overijssel
22 mei 14:13
SAP gaat wereldwijd autistische ICT’ers werven
22 mei 13:08
IntraData biedt CTB Flex handtekening via cloud
22 mei 11:00
Aamigoo verkoopt Corso terug aan oude eigenaar
22 mei 10:38
WideXS breidt cloudcapaciteit uit met NexentaStor
22 mei 10:29
Vasco Data Security neemt Cronto over
22 mei 9:58
NPM neemt kwart belang in IT Channel Company
21 mei 17:11
Vijf ICT-onderzoekers krijgen Vidi-beurs NWO
21 mei 16:04
Wolters Kluwer neemt Braziliaans Prosoft over
21 mei 11:59
Eurofiber koopt met Unet 1000 km glasvezel

  
Sponsored links

Gerelateerde Bedrijven:
Dell



Adverteren  |   Disclaimer  |   Privacy  |   Cookiebeleid  |   IT Banen  |   Computable  |   CRN  |   Tweakers.net  |   IT Knowledge Base  |   Autotrack.nl  |   Carsom.nl

Alle rechten voorbehouden © De Persgroep