De informatiebron voor het Nederlandse ICT-resellerkanaal   Adverteren | Mobiel | Contact  
CRN
 Zoek
Nieuwsbrief
Reacties
Bedrijvengids
Channel Guide
CRN Mobiel



Nieuws aanmelden
Agendapunt melden
RSS-feed Volg ons via Twitter

 
Nieuws
 Terug Mail aan een vakgenootPrintvriendelijke versie   

Vodafone zet mobiele technologie voor zorg in

De Vodafone Foundation en Waag Society starten de Mobiles for Good Challenge. Dit is een zoektocht naar de drie beste ideeën om mobiele technologie in te zetten om de gezondheidszorg te verbeteren. De winnaars krijgen ieder veertigduizend euro, kantoorruimte in Amsterdam en professionele begeleiding om hun concept versneld op de markt te brengen.

Deelnemers kunnen tijdens drie workshops hun ideeën voorleggen aan experts. Na een voorselectie presenteren zes finalisten op 18 september 2012 hun concept in een live ‘pitchronde' aan de jury. De ideeën worden onder andere beoordeeld op basis van technische en operationele haalbaarheid, innovatie, creatieviteit en originaliteit. Daarnaast moeten deelnemers een werkend prototype hebben dat tijdens de finale getest kan worden. Na de pitchronde worden direct de drie winnaars bekendgemaakt.

Rob Shuter, ceo bij Vodafone Nederland en juryvoorzitter van de ‘Mobiles for Good'-wedstrijd: ‘Eenvoudige toegang tot betaalbare gezondheidszorg is een fundamenteel mensenrecht. Wij geloven dat mobiele technologie een unieke rol kan spelen in de gezondheidszorg en zijn daarom op zoek naar slimme ideeën om hier aan bij te dragen.'

Vodafone organiseerde al eerder grote competities voor mobiele internetondernemingen, zoals de Mobile Clicks Award.


Suzanne Martens 
 
 
 
 Reageer op dit artikel 
 
Meer Nieuws:
24 mei 17:00
UvA-student toont computerbuitenbeentjes
24 mei 16:43
Main Capital verkoopt Iaso aan GFI Software
24 mei 14:17
Bedrijven zeggen massaal .nl-domein op
24 mei 11:45
CarePartners en Pinkroccade bedienen Rodersana
24 mei 10:18
Cognos-gebruikersgroep CUGNL is ter ziele
24 mei 9:41
Peak-IT stuurt ICT’er 2 weken naar Turkije
23 mei 16:51
Prevent-IT neemt NetEyes over
23 mei 15:30
XA neemt Xerox-tak over van BührmannUbbens
23 mei 11:55
PON kent subsidie toe aan onderzoeken CGI en UvA
23 mei 11:35
Evinova Datacenter opent deuren in Meppel
23 mei 10:44
Nederland houdt voorsprong in UCC-technologie

  
Sponsored links

Gerelateerde Bedrijven:
Vodafone



Adverteren  |   Disclaimer  |   Privacy  |   Cookiebeleid  |   IT Banen  |   Computable  |   CRN  |   Tweakers.net  |   IT Knowledge Base  |   Autotrack.nl  |   Carsom.nl

Alle rechten voorbehouden © De Persgroep