De informatiebron voor het Nederlandse ICT-resellerkanaal   Adverteren | Mobiel | Contact  
CRN
 Zoek
Nieuwsbrief
Reacties
Bedrijvengids
Channel Guide
CRN Mobiel



Nieuws aanmelden
Agendapunt melden
RSS-feed Volg ons via Twitter

 
Nieuws
 Terug Mail aan een vakgenootPrintvriendelijke versie   

Microsoft integreert Skype met Windows Mango

Microsoft is van plan de overgenomen VoIP-leverancier Skype te integreren in zijn mobiele platform Windows Phone Mango. De integratie moet in het najaar van 2011 plaatsvinden. Met de aankoop van Skype wil Microsoft een grotere rol spelen in de smartphonemarkt.

Windows Phone 7 op Nokia
Windows Phone 7 op Nokia

Microsoft loopt alvast warm met z'n nieuwe Mango-besturingssysteem, dat met Skype wordt geïntegreerd. Skype werd onlangs door Microsoft overgenomen voor 8,5 miljard dollar. Mango is een nieuwe update voor Windows Phone 7, dat geschikt is voor internet, e-mail en social media zoals Twitter, Facebook en LinkedIn. Mango komt ergens dit jaar uit en wordt wereldwijd in fases uitgerold.

HTC, LG, Samsung, Nokia, Acer, ZTE en Fujitsu

Telecomleverancier Nokia, die een nauwe samenwerkingsverband met Microsoft heeft, zegt dat zijn telefoons eind 2011 geschikt worden gemaakt voor Mango. Microsoft Windows Phone 7 wordt al geleverd op toestellen van HTC, LG en Samsung. Nu zullen ook Nokia, Acer, ZTE en Fujitsu samenwerken met Microsoft en Mango op hun toestellen meeleveren.

Software voor de Mango-telefoons is verkrijgbaar via de Windows Phone Marketplace, die binnenkort een webversie krijgt. In 2015 wordt na Google Android het mobiele Windows-platform het meest gebruikt, zo voorspelt analistenbureau Gartner.


Witold Kepinski 
 
 
 
 Bekijk de reacties op dit artikel 
 
Meer Nieuws:
24 mei 17:00
UvA-student toont computerbuitenbeentjes
24 mei 16:43
Main Capital verkoopt Iaso aan GFI Software
24 mei 14:17
Bedrijven zeggen massaal .nl-domein op
24 mei 11:45
CarePartners en Pinkroccade bedienen Rodersana
24 mei 10:18
Cognos-gebruikersgroep CUGNL is ter ziele
24 mei 9:41
Peak-IT stuurt ICT’er 2 weken naar Turkije
23 mei 16:51
Prevent-IT neemt NetEyes over
23 mei 15:30
XA neemt Xerox-tak over van BührmannUbbens
23 mei 11:55
PON kent subsidie toe aan onderzoeken CGI en UvA
23 mei 11:35
Evinova Datacenter opent deuren in Meppel
23 mei 10:44
Nederland houdt voorsprong in UCC-technologie

  
Sponsored links

Gerelateerde Bedrijven:
Microsoft
Skype


Reacties op: Microsoft integreert Skype met Windows Mango

Door henk op 18 juli 2011 - 09:36
Het zou ideaal zijn als er een flatfee 3G Simcard in zou zitten die in heel europa zou gelden.

Door Walter op 26 mei 2011 - 12:44
Ik ben benieuwd naar de batterij capaciteit van deze Nokia, waar zij om bekend staan! Lijkt me super combinatie WIndowsPhone + supersterke batterij van Nokia met Skype!! Overigens ook bepaalde apps gezien waar iedereen jaloers op kan worden..WoW inchecken in vliegtuig, 3D en volledig met je telefoon.

Door Henk op 25 mei 2011 - 17:02
Als dit een van de Nokia WP7 toestellen wordt? M'n goedkeuring heeft het. Wat een prachtig toestel.

Reageer op dit artikel 

Adverteren  |   Disclaimer  |   Privacy  |   Cookiebeleid  |   IT Banen  |   Computable  |   CRN  |   Tweakers.net  |   IT Knowledge Base  |   Autotrack.nl  |   Carsom.nl

Alle rechten voorbehouden © De Persgroep