De informatiebron voor het Nederlandse ICT-resellerkanaal   Adverteren | Mobiel | Contact  
CRN
 Zoek
Nieuwsbrief
Reacties
Bedrijvengids
Channel Guide
CRN Mobiel



Nieuws aanmelden
Agendapunt melden
RSS-feed Volg ons via Twitter

 
Productnieuws
 Terug Mail aan een vakgenootPrintvriendelijke versie   

Mobotix introduceert 360 graden Dome-camera met één lens

Mobotix, de Duitse producent van IP-camera’s, introduceert de Dome-camera Q22, een camera die met slechts één lens een duidelijke hemisferische 360 graden blik verschaft.

Daardoor is er nog maar één camera nodig om alle hoeken van een ruimte te bekijken. Dit bespaart veel camera's voor de beveiliging van winkels, hotels, scholen en andere locaties. Het bij dit soort lenzen gebruikelijke ‘visoogeffect' kan bij de Q22 camera al in de livebeelden digitaal worden uitgeschakeld. De op CeBIT 2008 voor het eerst gepresenteerde Q22-camera is vanaf eind mei leverbaar.

Behalve de Q22 introduceert Mobotix nog een ExtIO-module en MxEasy-software om het gebruiksgemak van alle cameramodellen te verhogen. De externe input-output module biedt met bewegings- en temperatuursensors, een luidspreker en microfoon talloze nieuwe gebruiksmogelijkheden voor alle Mobotix-camera's. Daarmee kunnen de camera's bijvoorbeeld ook worden gebruikt als intercom.

De nieuw ontwikkelde MxEasy-software vereenvoudigt de bediening van alle Mobotix-camera's. Het programma beschikt over een makkelijk te begrijpen invoerscherm, waardoor de camera's voor diverse toepassingen zowel eenvoudiger te installeren als te gebruiken zijn. Via deze software kan de gebruiker snel en zonder handleiding de belangrijkste bedieningsfuncties leren toepassen. MxEasy komt naar verwachting eveneens in mei van dit jaar op de markt.

Alle Mobotix cameramodellen worden geleverd met een 3,1 megapixels lens en een functie die digitaal zoomen en draaien met hoge beeldkwaliteit mogelijk maakt. De verkregen videostromen worden in het apparaat zelf geregistreerd, waardoor er amper bandbreedte van het netwerk wordt gebruikt.


Distributeurs van Mobotix in Nederland zijn:
ADI-Gardiner B.V., telefoon: 0184-448800
CNI Europe B.V. , telefoon: 078-6186899
Compricon Nederland B.V., telefoon: 0492-59300
Norbain Nederland BV, telefoon: 076-5792577

 Reageer op dit artikel 
 
Meer Productnieuws:
23 mei 12:25
Cloud Disaster Recovery met Computication
23 mei 11:12
WB introduceert My Passport Ultra
23 mei 10:42
Quick Heal beveiliging nu ook in de Benelux
22 mei 16:17
Unisys biedt diensten op Remedy-technologie BMC
22 mei 14:12
Compuware introduceert AMPaaS met UEM
22 mei 13:47
AOC bedient nieuw monitorsegment
22 mei 10:35
Eaton 5P UPS ondersteunt virtuele omgevingen
21 mei 14:32
Ciena 6500 Packet-Optical Platform uitgebreid
21 mei 13:09
McAfee en Intel in digitale beveiliging
21 mei 11:15
Network Health Check vanuit de Cloud
21 mei 10:11
Tools4ever’s wachtwoord reset voor BYOD

  
Sponsored links

Gerelateerde Bedrijven:
Mobotix



Adverteren  |   Disclaimer  |   Privacy  |   Cookiebeleid  |   IT Banen  |   Computable  |   CRN  |   Tweakers.net  |   IT Knowledge Base  |   Autotrack.nl  |   Carsom.nl

Alle rechten voorbehouden © De Persgroep